Moravský Krumlov vs. Suchohrdly u Miroslavi 2:0

Pojďme se vrátit v čase o 25 let nazpět, kdy se v sezóně 1998/99 vrátil Moravský Krumlov zpět do krajských soutěží, ve kterých setrvává dodnes. V jarní části jsem začal přispívat do místní fotbalové vývěsky a také na Internet. Články vám nyní přináším v původní nezměněné podobě. Zápas se Suchohrdly se odehrál v neděli 9. 5. 1999. Po tomto kole měl Krumlov na čele již pětibodový náskok na druhý Hevlín. 1. Krumlov 46, 2. Hevlín 41, 3. Micmanice 34

Na obrázku jsou týmy ve dresech modrobílých a oranžových, v pozadí jsou fanoušci s transparenty s nápisem "Krumlov" a v okolí je krásná příroda. Vytvořeno pomocí DALL·E

Sestava Krumlova

Novotný, P. Doubek, Šviřák, R. Doubek, Zelníček, Nahodil, Sklenský (79. Košťál), Šlapák (45. Šedivý), Staněk, Laml (C), Bogner

Statistika

Střely na branku - 10:1, střely mimo - 11:1, rohy 8:2

 

Domácí diváci se těšili na pohlednou hru, v níž se měla jednoznačně projevit propast mezi oběma celky v tabulce. Ovšem opak byl pravdou. V prvním poločase totiž na domácí hráče spadla asi nějaká nervozita, možná snad podcenění soupeře, anebo možná hosté přijeli bránit bezbrankovou remízu, k čemuž jim právě v prvním poločase napomáhala velká nepřesnost domácích hráčů. Domácí si sice vypracovali slibné šance, ale nedokázali z nich těžit. Po prvním poločase a za bezbrankového stavu byly tedy domácí diváci velmi nespokojeni.

Do druhého poločasu nastoupilo mužstvo jako vyměněné. Hned po rozehře byl u domácích hráčů vidět pohyb, který v prvním poločase byl vidět snad pouze u Šlapáka a Sklenského. Ve 47. minutě centroval do pokutového území Nahodil a Bogner „zastříhal“ těsně nad. V 51. minutě přišlo do krumlovských ochozů konečně uklidnění, protože hlavní sudí nařídil pokutový kop proti brance hostí za ruku ve vápně. Ten Zelníček bez problémů proměnil /1:0/. V 73. minutě si hezky připravil míč Laml, ale jeho střelu z vápna zastavila tyč. V těchto minutách se hrálo pouze na polovině hostů a krumlovští si vypracovali spoustu šancí. Další gól padl však až v samém závěru utkání. V 90. minutě po přihrávce Staňka šťastnou tečí pojistil výhru Krumlova Košťál /2:0/.
Krumlovští by si z tohoto těžkého zápasu měli vzít poučení a nehledět na to, kdo je na tom jak v tabulce!


Komentáře: 0
Napište komentář

Výlet do neznáma

Píseň z alba Rozpaky, inspirovaná neznámou dívkou v modrém... Text i hudba byli napsány 9. 12. 2018.

Podzim

Báseň a píseň z alba Rozpaky vydaná v roce 2019. Báseň byla napsána za letní noci 21. 8. 2016, nevzpomínám si přesně, ale myslím, že nad sklenkou whisky.

Třešně a led

Píseň z alba Rozpaky inspirovaná událostmi prvních lednových dní roku 2003. Píseň patří všem, kteří toho roku tragicky zahynuli... Text byl napsán 4. 7. 2016. Hudba byla napsána 27. 8. 2016.

Světem vcelku

Píseň z alba Rozpaky. Inspirace všeobímající, tak trochu osobní výpověď. Pojednání o věcech těžko pochopitelných. Text byl napsán 29. 11. 2015. Hudba byla napsána v lednu 2016.

Změna

Píseň z alba Rozpaky inspirovaná podzimními událostmi roku 2003. Text byl napsán 24. 8. 2016. Hudba byla napsána 20. 12. 2018.

Čumísek

Píseň z alba Rozpaky inspirovaná událostmi roku 2003. Text byl napsán 9. 7. 2016. Hudba byla napsána 17. 12. 2018.

Takový jako tento

Píseň z alba Rozpaky inspirovaná jak jinak nešťastnou láskou. Hudba původně z anglickým textem byla napsána v září 2003. Text byl napsán 20. 2. 2016.

Služby zdarma

Píseň z alba Rozpaky inspirovaná nehynoucí touhou všelijakých obchodníků prodat vám cokoli. Text i hudba byli napsány 10. 5. 2017.

Málem omylem

Vzpomínka na první červencové dny roku 2003. Pokud se vám náhodou něco někdy nepovede, nesahejte na alkohol, je to velice zlý pán a nemá slitování. Text písně byl napsán 8. 5. 2017.

Tak dávno

Vzpomínka na první červencové dny roku 2003. Text i hudba byli napsány 10. 5. 2017.

Video

Zbyněk Sklenský na vernisáži v Knížecím domě v Moravském Krumlově

Populární podcastové epizody

Všechny podcasty
Přísloví pro každý den

Bez peněz do hospody nelez

Pročpak asi není dobré jíti do hospody bez peněz? Přece tam jistě bude spousta lidí, kteří za vás rádi zaplatí, nebo ne?

Zbyněk Sklenský

Zbyněk Sklenský

Přísloví pro každý den

Bez práce nejsou koláče

Že bez práce nejsou koláče je myslím dobře známo snad každému. Je však v tomto přísloví schováno ještě něco dalšího?

Kiksylend

Kapelní novinky, nové písně a nahrávky, aktualizace a mnoho dalšího. Sledujte na www.kiksylend.cz

Přísloví pro každý den

jaký šel, takového potkal

Jak se dnešní přísloví odráží v našem životě a jak naše chování a postoje ovlivňují lidi, které potkáváme?

Čím výše vystoupíš, tím máš větší rozhled

Jak je to možná s rozhledem? Co byste mysleli, že je dobré míti, abyste viděli opravdu dále? Třeba může pomoci dnešní krátké zamyšlení.

Tři roky s trumpetou

Již třetí pokračování o mé hře na trumpetu, nové poznatky, úsměvné příhody a také nějaké nahrávky

Nech žít, co miluješ

Je umění nechat žít projevem skutečné lásky? Nebo se má láska projevovat touhou po kontrole druhých? Krátké zamyšlení nad tím naleznete v tomto dnešním díle.

Kriminální případ: Vražda Samanthy Walsh

První kriminální případ v mém podání. Jedná se o převyprávění případu z roku 2000, kdy se ztratila a později byla nalezena mrtvá třináctiletá Samantha Walsh. Originál a zdroj naleznete zde: https://canadiantruecrime.ca/episodes/120

Kiksylend na Portě

Jaké to bylo na letošní portě? Působení Kiksylendu na legendárním hudebním festivalu, nahrávky písní Kavárenský povaleč, Kateřina a MDŽ a dále kratičké představení celkového vítěze Porty.

Ježek sám sobě kadeřav

Přestože ježek kadeřemi neoplývá, občas se s nimi chlubí. Znáte nějakého takového?

Podcast Přísloví pro každý den

Další epizody
Přísloví pro každý den

Kráva zajíce nedohoní

Dnešní přísloví pojednává o realistických očekáváních a limitech schopností a o důležitosti přizpůsobení nároků reálným možnostem.

Zbyněk Sklenský

Zbyněk Sklenský

Zima v Moravském Krumlově, část I.

Kde je dar, tam je i dárce

Že dar musí mít svého dárce je jasné, ale přemýšleli jste někdy, co všechno by se mohlo ještě pod těmito slovy skrývat? Nabízím zde svoji krátkou úvahu.

Důvěřuj, ale prověřuj

Je vůbec možné důvěřovat a prověřovat zároveň? Nejedná se spíše o protimluv? Krátké zamyšlení nad známým příslovím

Zima v Moravském Krumlově, část I.

Drzé čelo lepší než poplužní dvůr

Co je vlastně drzé čelo a co přesně poplužní dvůr? A proč by mělo býti lepší? Málo známé přísloví ovšem opět velmi aktuální

Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá

Krátké zamyšlení o aplikaci přísloví v každodenním životě a také o tom, jak může sloužit jako cenná životní moudrost.

Dobrý nápad chodívá málokdy sám

Pocházejí veliké myšlenky jen od velikých lidí, nebo jsou veliké myšlenky vždy jen fúzí myšlenek lidí předešlých?

Devatero řemesel, desátá bída

Jestliže desátá by měla být bída, pak je lépe devatero řemesel nezkoušet, ale co když desátý by mohl být ten pravý poklad? Kdo to ví? Krátké zamyšlení nad známým příslovím

Jedna vlaštovka jaro nedělá

Že jedna vlaštovka jaro nedělá sice víme, ale proč vlastně? Drobné zamyšlení nad známým příslovím

jaký šel, takového potkal

Jak se dnešní přísloví odráží v našem životě a jak naše chování a postoje ovlivňují lidi, které potkáváme?

Ježek sám sobě kadeřav

Přestože ježek kadeřemi neoplývá, občas se s nimi chlubí. Znáte nějakého takového?